Затримки зі здачею і доплати за балкон: журналісти проінспектували новий ЖК на Відрадному

30.12.2020 10:46

Ані квартири, ані грошей: інвестори, які не забажали доплачувати забудовнику ЖК «Відрадний-2» за додаткові квадратні метри, залишилися взагалі без даху над головою. Хто неправий у цій ситуації? Аби розставити всі крапки над «і», ведуча програми «Шоб я так жив» Анна Закутська звернулася до фінансової компанії «Толока», яка й складала договір купівлі-продажу житла.

У «Толоці» запевняють: вкладники самі винні у тому, що втратили нерухомість.

«Вони самі заварили цю кашу. Фонд фінансування тільки управляє фінансовими коштами. Отримавши від них гроші, ми закріпили умовні метри квадратні за фізичними особами. Надалі ми отримали від забудовника детальну інформацію після інвентаризації про конкретну площу кожного об’єкта. І за законом, ми мали повідомити довірителя про необхідність здійснення оплати щодо точних площ об’єкту», – зазначають фінансисти.

Хто винний і хто правий у цій ситуації, має вирішувати суд. Але попереджаємо тих, хто планує інвестувати в третю та четверту секції ЖК «Відрадний-2»: будьте готові, можливі чималі доплати. Уважно читайте договір, який ви підписуєте! Інакше ви ризикуєте опинитися у подібній ситуації.

Vidradniy3
Засклений балкон може коштувати додатково 70 тисяч гривень Фото: СтопКор

А тепер порада: якщо ви опинилися в схожому капкані, обирайте кваліфікованих юристів, проплачуйте квартиру, а вже потім судіться. І ще одне, статутний капітал фінансової компанії, куди ви несете свої гроші, має бути щонайменше 1 мільйон євро і винятково грошовими коштами.

Тож підсумуємо результати перевірки ЖК «Відрадний-2»:

• Наявність дозвільної документації – є дозвільні документи.
• Кількість реалізованих об’єктів – 2.
• Дотримання державних будівельних норм – мінус.
• Затримки із введенням ЖК в експлуатацію – є затримка, а тому мінус.
• Обслуговувальна компанія – поки невідомо.
• Інфраструктура поруч із ЖК – плюс.
• Комунікації – плюс.
• Місце розташування – плюс.

Тож, хоча й місце розташування, й інфраструктура комплексу досить зручні, радити цей ЖК ми точно не будемо. Адже є затримки і, головне, існують доплати та ризики залишитися без фінансів та житла.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини