Затримано приватного виконавця під час надання 5 тис доларів США хабара керівнику держпідприємства (ФОТО)

21.05.2020 18:22

Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно з СБУ в межах розслідування кримінального провадження затримано приватного виконавця під час надання неправомірної вигоди заступнику директора одного із державних підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства резерву України (ст. 369 КК України).

За даними слідства, приватний виконавець, користуючись тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження у зв’язку з несплатою деяких платежів, спланував реалізувати державний майновий комплекс на електронних торгах. При цьому, відчуження таких об’єктів заборонено законом.

За сприяння у відчуженні майна вказаного підприємства виконавець запропонував заступнику керівника держпідприємства 10 тис доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронці затримали приватного виконавця у м. Києві під час передачі частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тис доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру. Слідчі дії тривають.

Примітка: відповідно ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X