Заступника директора НІР Дмитра Нікітіна звинувачують в організації нападів на лікарів

19.06.2020 10:00

Протухлі яйця, зіпсоване молоко – і все це для… онкохворих. Та за мільйонні кошти з бюджету. Проте, як виявилось, в Інституті раку не лише заробляють на пацієнтах, а й залякують медперсонал. Хто стоїть за резонансним побиттям головлікаря НІР та які таємниці приховує замдиректора установи Нікітін? З’ясувала команда «СтопКору».

У лютому цього року невідомі побили головного лікаря Інституту Андрія Безносенка, його кілька годин чекали під під’їздом. А 25 травня постраждав ще й його заступник Анатолій Шудрак – на нього напали просто на вході до поліклініки.

Винних поки не знайшли. Самі лікарі припускають: причиною нападів стало те, що вони не хочуть мовчати про дерибан. Зокрема, комісія, в яку входить Анатолій Шудрак, виявила в Інституті збитків на мільйони гривень.

«Ми виявили близько 10 мільйонів гривень нестачі на складах, це коштовні витратні матеріали і комп’ютерна техніка», – повідомив заступник головлікаря.

Постраждалі підозрюють, що замовниками обох нападів є колишнє керівництво Інституту, а також кілька вже знайомих нам теперішніх ТОПів.

Олексій Тополенко і Дмитро Нікітін Фото: СтопКор

«Єдиний конфлікт, який є і був на той час – з директором Інституту, його заступниками, це той же пан Нікітін, пан Ткаченко і уповноважений з антикорупційної діяльності Пономаренко», – стверджує головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко.

Та почути думку самих фігурантів щодо всього цього – зась. Ми безліч разів набирали їхні номери та писали їм повідомлення. У відповідь – мовчання.

Застати Нікітіна і Ко на робочому місці виявилось так само нереальним. Щоразу двері були зачинені, кабінети порожні, а на третій день розслідування «СтопКору» всі вони, ніби змовившись, взяли відпустки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини