Заступник Саакашвілі хоче легалізувати медичний канабіс

08.05.2020 10:17

Заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський, призначений сьогодні президентом Зеленським, заявив про те, що підтримує легалізацію канабісу. Про це заявив заступник Міхеіла Саакашвілі.

"Мені всі вже пишуть і дзвонять і просять сказати "програму". Ті, хто мене знають, не почують нічого нового, а для інших коротко: немає економіки - немає незалежності і не буде країни; податки повинні стягуватися за споживанням; ПДВ - зло; держава нічого не робить, а лише розподіляє; основа добробуту держави - підприємці; продаж землі - фінальна точка процесу, що почався в 1861 року (скасування кріпосного права);

біткоїни - це початок революції масштабів винаходу електрики; мозок - апарат для передбачення майбутнього та управління ризиком; джерело капіталу - це управління ризиком (а не експлуатація, як придумав Маркс); простота - запорука успіху в будь-якій справі, якщо людина не може пояснити просто, значить вона недостатньо розібралася в питанні", - написав Ольшанський у Facebook.

Заступник голови Виконавчого комітету реформ також додав, що медичний канабіс повинен бути легалізований, як і будь-який медичний засіб.

"Що стосується рекреаційного (канабісу, - ред), то теж, але пізніше", - резюмував Ольшанський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини