Заступниця голови Нацбанку Рожкова зізналась, що живе в незадекларованому будинку (відео)

11.12.2019 12:30

Права рука голови НБУ Смолія – Катерина Рожкова, вочевидь, не вважає злочином проживання у незареєстрованому та протиправно зведеному маєтку на столичних Осокорках, за який вона не сплачує податків. І вдає, що не розуміє, чого це ЗМІ та активісти зчинили такий галас довкола грубого порушення закону.

Цього обійстя площею 9 соток немає ані в декларації Катерини Вікторівни, ані в реєстрі нерухомого майна. Ба більше, цільове призначення землі, де знаходиться цей будинок – під садівництво і випас худоби.

Сусіди стверджують, що пані Катерина вже тривалий час проживає там зі своєю дитиною. Сама чиновниця у дописі на власній сторінці у Фейсбук теж фактично підтвердила: незаконний будинок – її власність.

Рожкова підтвердила – будинок належить їй Фото: Facebook

Ще один котедж площею майже 300 квадратів подруга Гонтаревої вже кілька років будує під Києвом, у Васильківському районі, в селі Мархалівка.

На банківських рахунках та готівкою леді-бос з Нацбанку зберігає ще майже 7,5 мільйона гривень. Офіційна зарплата чиновниці за 2018 рік сягнула 3,3 млн грн, тобто близько 125 тисяч доларів за актуальним курсом. Для порівняння, річний дохід голови Федеральної резервної системи (аналогу вітчизняного Нацбанку) Сполучених Штатів Джерома Павелла становить 179,7 тисячі доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини