Заступник очільника Житомирщини відкрив бізнес в анексованому Криму

28.12.2019 14:57

Перший заступник Житомирської ОДА, Володимир Федоренко з дружиною в самий розпал війни з Росією, займалися бізнесом на окупованії території півострова Крим, де з 27 січня 2015 року зареєстрували ООО «Территория Совершенства».

 

Фото: скріншот

 

Про це повідомив акивіст ГО "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

З відкритих реєстрів, стало відомо що, дружина першого заступника голови ЖОДА, Бабічева К. М. у 2015 р. заснувала ООО «Территория Совершенства» у Російській Федерації.

Автобіографічна довідка пана Федоренко не містить жодной інформації, про його службу в органах місцевої чи державної влади. Але відомо, що його трудова біографія почалася з 32-х річного віку, з посади виконавчого директора в фірми дружини. Чем він займався доцього часу невідомо. Чі умисно він приховує окремі факти свого життя ?

 

Фото: скріншот

 

До свого призначення в ЖОДА, пан Федоренко був заступником голови Аграрної партії України, до цього з 2012 до 2014 року, він був помічником народного депутата від партії Удар — Валерія Карпунцова (на безкоштовній основі).

Відомо, що у заступника губернатора Володимира Федоренка, «особливі» відносини з керівництвом Олевської ОТГ. Його часті візити до Олевська, залишають чимало запитань. За інформацією з наших джерел, пан Федоренко лобіює інтереси видобувних компаній з російським корінням, які дуже зацікавлені в розробці копалин з богатими покладами берілу, цирконію та титанової руди, більша частина з яких знаходиться на заповідних землях Олевщини.
За планом нібито західних інвесторів единим споживачем цінной сировини добутої з олевських земель є завод «Кримський Титан», якій зареєстрований і платить податки в Росії.

Хоча інформації в інтернеті про першого заступника Житомирської ОДА мало, але ми знайшли коментарі про нього від працівників, салону краси в Києві.

 

Фото: скріншот
Міський голова Олевської ОТГ, подякував директору київського салону краси у 2018 році
Фото із вільних джерел
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини