“Зашкварений” прокурор Кулик потрапив в Офіс Генпрокурора Рябошапки

26.10.2019 12:00

Іспит не склав, а в Офіс Генпрокурора Рябошапки потрапив. Заступник начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України Костянтин Кулик провалив переатестацію і залишився на посаді. Про це стало відомо громадським активістам, які слідкують за реформою у прокуратурі. 

Костянтин Кулик

"У ГПУ провели переатестацію. За результатами складання іспиту з-поміж понад 1000 прокурорів 29% не склали або не з'явились на іспит. Серед тих, хто провалився, заступник начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України – Кулик Костянтин Геннадійович.

Фото: СтопКор
Костянтин Кулик був помічений біля дому президента Фото: СтопКор

Але Кулик залишається на займаній посаді та продовжує виконувати свої обов'язки в оновленому Офісі Генерального прокурора. З цього приводу ми звернулись до Генпрокурора Руслана Рябошапки та голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Анастасії Красносільської", – зазначають громадські активісти.

Зазначимо, що прокурор Кулик уже опинився в епіцентрі уваги преси та антикорупціонерів.
У 2016 році він отримав підозру у незаконному збагаченні на 2,8 мільйона гривень. На мати та дружину Кулика було оформлено низку об‘єктів нерухомості.

За даними сайту “Наші гроші”, прокурор Костянтин Кулик пов’язаний із аферами на «Укрзалізниці». До того, як стати очільником Військової прокуратури сил АТО, Кулик був транспортним прокурором. У розпал АТО він отримав в подарунок квартиру в елітному столичному “Дипломат-холлі”. За даними НАБу, коштовний подарунок прокурору зробила матір. А в реєстрі речових прав на нерухоме майно, попереднім власником квартири Кулика значиться Гіві Макшеєв.

У ЗМІ Макшеєва згадували як помічника екс-директора “Укрзалізниці” Остапюка. Уже за два тижні після того, як Кулик отримав у подарунок квартиру, заклав її в іпотеку – поручився за борг бізнесмена Ігоря Бутанова. Це власник фірм “Союз-Експо” і “Союз Дортранс”, які під час роботи Кулика в транспортних прокуратурах натендерили в системі залізниці понад 200 млн. грн, про це ідеться на сайті програми розслідувань Bihus info.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X