Заруба: За 2020 рік Держекоінспекцією нараховано порушень на 2 мільярди, а стягнуто лише 59 мільйонів

За цей рік представники Державної екологічної інспекції України провели понад 24 тисячі перевірок, під час яких нараховано порушень приблизно на 2 мільярди гривень. Про це сказав радник Голови Держекоінспекції України Дмитро Заруба під час всеукраїнського антикорупційного форуму, що триває в столиці.

antikoruptsiyniy zizd4 zaruba
Дмитро Заруба Фото: СтопКор

“На сьогоднішній день існують певні законодавчі обмеження, які не дозволяють реагувати на ті ж звернення від громадських організацій у зв’язку з тим, що є закон, який дає можливість приходити на перевірки лише за зверненням від фізичних осіб. В цьому році було проведено більш як 24 тисячі перевірок, було нараховано порушень приблизно на 2 мільярди гривень. Але в зв’язку з тим, що ці справи передають в суди і в правоохоронні органи, всього було стягнуто 59 мільйонів, тобто можна зрозуміти, яким чином відбувається розгляд цих справ», – сказав він.

Нагадаємо, 10 грудня у столиці триває всеукраїнський антикорупційний форум, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією.

Серед спікерів і запрошених – відомі політики, підприємці, політологи, правоохоронці, представники громадських організацій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини