«Запит на нові обличчя посилився запитом на професіоналів», – Рейтерович про нові політсили

18.06.2020 15:34

Політика Мін’юсту призводить до створення дріб’язкових перепон у реєстрації нових партій. Таке сказав керівник політико-правових програм в Українському центрі суспільного розвитку Ігор Рейтерович під час засідання Форуму позапарламентських партій України на тему: «Взаємовідносини суб'єктів політичної діяльності з органами виконавчої влади».

Фото: СтопКор

«Спостерігати ззовні – це чудово, проте змінити щось можна, лише пішовши в політику. На жаль, органи виконавчої влади станом на сьогодні є досить політизованими. Запит на нові обличчя, за великим рахунком, у політиці не зник. Але він посилився запитом на професіоналів. І коли в Мін’юсті бачать, що є нова політична сила – виникає одразу бажання політичної конкуренції та недопуск її у це поле, тому що вона може забрати голоси спочатку на місцевому рівні, а потім, можливо, і на рівні парламентському. Ми будемо максимально слідкувати за цією ситуацією і підіймати цю проблему», — наголосив він.

Фото: СтопКор

Рейтерович також додав, що створювати дріб’язкові та неадекватні перепони для реєстрації політичних сил – шлях у нікуди, тому що «сьогодні ти міністр, а завтра вже не міністр, а просто громадський діяч з іншим статусом».

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Одарченко розповіла, за які послуги в Мін’юсті вимагають 20 тисяч доларів хабаря.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини