Запрошували на роботу ЄС, брали аванс та зникали – у столиці затримали аферистів

04.02.2020 11:07

Підозрювані пропонували громадянам послуги з працевлаштування у країнах Європейського Союзу. Проте після отримання авансового платежу не вчиняли жодних дій, направлених на реальне працевлаштування, а через місяць припиняли свою діяльність та переїжджали до іншого офісу, де розпочинали "роботу" заново. 

"Київською місцевою прокуратурою № 4 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно учасників злочинного угрупування, які шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами громадян на суму понад 1 млн 650 тисяч гривень", - повідомляє прокуратура Києва.

У травні 2019 року під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури слідчими СВ Дніпровського УП ГУНП у місті Києві та Департаментом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми НП України, діяльність зазначеного "офісу" була припинена.

У кримінальному провадженні потерпілими визнано понад 150 громадян, яким заподіяно шкоди на суму понад 1 млн 650 тисяч гривень.

За результатами проведення досудового розслідування обвинувальний акт відносно 5 учасників злочинної групи за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України скеровано до Солом’янського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

За вчинене зловмисникам загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини