Запропонували посаду в Парламенті по SMS – відверте інтерв’ю Ігоря Василіва

Народний депутат України, член комітету ВР з транспорту та інфраструктури Ігор Василів зізнався, що йому запропонували роботу у Верховній Раді SMS-повідомленням. Про це він розказав у відвертому інтерв’ю із Христиною Кришихою в першій серії нового проєкту "В ПРИВАТ".

 

 

"Спочатку мене попросили бути довіреною особою Анатолія Гриценка по 164 округу. Після того якраз Зеленський розпускає ВР, і мені приходить SMS – якщо маєте бажання, я вам раджу спробувати. І ми через інтернет внесли усі документи, а потім чекали. Взагалі "на розслабоні", ні до кого не дзвонив. Згодом відбувся з'їзд у Києві, мені здається, що це був день останній день, коли можна було подавати кандидатури. Опівночі мені подзвонили й повідомили, що я затверджений кандидат на 164 округ", – поділився нардеп.

Він хотів би більшу зарплату, почувається органічно у партії "Слуга народу" та не соромиться обговорювати з Андрієм Богданом так званих "паломників" до ЗЕ-команди. Про це та багато іншого дізнавайтеся у першій серії "В ПРИВАТ".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини