Запасайтесь сірниками і ковдрами: жителів Львівщини попереджають про ймовірний зрив опалювального сезону

30.07.2019 18:00

Справжніми заручниками ситуації довкола Новороздільської ТЕЦ стали жителі двох населених пунктів Львівщини. Попри відсутність гарячої води й тепла в оселях, вони ще й понад півроку не можуть сплатити за комунальні послуги. Щоб з’ясувати обставини, журналісти «СтопКору» спробували зустрітися з керівником керівної компанії «Гарант Енерго М» Миколою Литовченком.

Знімальна група «СтопКору» приїхала в офіс управителя за вказаною адресою, але далі рецепції медійників навіть не пустили. Нагадаємо, у керівництва АРМА свого часу теж не знайшлося пояснень для журналістів з приводу ситуації довкола ТЕЦ.

Зауважимо, що на початку цього літа до підприємства завітала уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денисова. Як з’ясувалося пізніше, у неї є теж зв’язок із АРМА, але родинний: її зять Пилип Квітко – топ-чиновник у Антикорупційному відомстві.

Зять Людмили Денисової Пилип Квітко - топ-чиновник АРМА

«Вони зайшли до мене в кабінет... але їх не це цікавило, їх цікавила база даних споживачів, щоб передати цю базу даних компанії-управителю», – розповідає директор ТзОВ «Енергія Новий Розділ» Євген Коза.

Колишнє керівництво ТЕЦ надзвичайно стурбоване, адже новий опалювальний сезон під загрозою зриву. А поки рекомендують місцевим запасатися теплим одягом, бо як доведеться переживати зиму – ніхто наразі не знає, адже після аварії теплоцентралі й досі не відремонтовані.

Як зауважує Євген Коза, новий управитель не здійснює жодних заходів з ремонту – нібито не має на це коштів, ба більше – керівна компанія досі винна гроші місцевим підприємцям.

Читайте більше за цією темою: АРМА vs НАБУ: чи прикриють нові схеми “віджиму”?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини