Замість скверу на честь Героя України Шаповала – ТРЦ: столичний забудовник судиться з Київрадою

05.02.2020 14:01

Замість скверу на честь Героя України Максима Шаповала – ТРЦ. Так вирішив скандальний забудовник "Аргумент ВВ" і подав до суду на депутатів Київради, які надали ділянці у Солом'янському районі Києві статус скверу і розірвали з фірмою договір. 

Фото: "СтопКор"

Справу слухають у Господарському суді столиці. Під будівлею зібрались мешканці будинків на Солом'янці, які відстоюють статус скверу на честь загиблого розвідника Максима Шаповала.

Суд залучив за клопотанням Київради третіх осіб – мешканців прилеглих будівель. Вперше таке використовується на практиці. Але сам позивач на засідання так і не з’явився.

Фото: "СтопКор"

Нагадаємо, за Сквер пам’яті Героя України розгорілась справжня війна. Ще чверть століття тому цю ділянку передали під забудову торговельного центру. Та жителям мікрорайону спільно з активістами "Стоп корупції" вдалося відстояти цю територію.

Фото: "СтопКор"

На честь легендарного розвідника у районі планували створити сквер і встановити монумент Максиму Шаповалу.

Фото: "СтопКор"

Зауважимо, що оскільки роботи зі зведення торгівельного центру своєчасно так і не розпочалися, це стало підставою для дострокового розірвання угоди із забудовником. Мер столиці Кличко підтримав цю ініціативу і попри потужний спротив з боку забудовника депутати Київради проголосували за припинення контракту.

Фото: "СтопКор"

Будівництво на цій ділянці мало завершитися ще у 2008 році.

Фото: "СтопКор"

Керівника спецпідрозділу розвідки, учасника спецоперацій АТО Максима Шаповала вбили напередодні святкування дня військової частини, яку він очолював. Основні версії колег – помста за "моторол" або російський слід.

Командир спецпідрозділу Головного управління розвідки – полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня 2017 року о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X