Залучені до ЗНО вчителі зможуть отримати позачергово вакцину Sinovac 

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що вчителів, які залучені до ЗНО, зможуть вакцинувати китайським препаратом Sinovac позачергово, передає РБК-Україна.

Sinovac
Фото: BBC.com

"Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, втсупали до університетів, реалізовували свої мрії. Тому для нас проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно, наш обов'язок захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо педагогів вакцинуватися і бути в безпеці ", - зазначив Степанов.

Педагогів вакцинуватимуть мобільні бригади. За координацію процесів, формування списків і планування графіка виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори. Працівники сфери освіти можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти ОДА. Вони, в свою чергу, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.

Через 28 днів після введення першої дози вакцинують другою дозою з цієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожним щепленим першою дозою буде зарезервована друга доза.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, всі країни-члени НАТО засудили агресивні дії Росії на кордоні з Україною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини