Залізничники вимагають звільнити «великого боса» УЗ Міняйла

27.05.2020 15:28

Працiвники УЗ вийшли до Мiнiстерства інфраструктури через корупцiю з боку керiвника пiдроздiлу «Укрзалiзницi» — «Пасажирської компанiї».

Фото: СтопКор

«Великий бос» «Укрзалiзницi» Максим Міняйло будував собі дачу-готель коштом держави та силами підлеглих-рабів», — стверджують протестувальники.

«Базу відпочинку пан Міняйло побудував на узбережжі Чорного моря у Кароліно-Бугазі в Одеській області на гроші, що надходили на підприємство. А будували готель працівники філіалу «Одеська Залізниця» ПАТ «Укрзалiзниця». Будматеріали, паливо, транспорт є власністю УЗД», – повідомляють мітингарі.

За інформацією залізничників, за фактом зловживання вже відкрите кримінальне провадження. Але досі немає реакції профільного Міністерства.

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

«Майно голови «Пасажирської компанії» Максима Міняйла арештовують за позовом Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури через підозри у переплаті близько 30 млн грн під час закупок вугілля», — розповідають журналістам учасники акції.

Міняйла звинувачують у розгортання корупції в УЗ та налагодженні тіньових схем з розкрадання державного майна.

Ініціативні залізничники третій тиждень мітингують з вимогою звільнити Міняйла. У разі, якщо їхні вимогу не будуть задоволені, готові оголосити загальноукраїнський страйк.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці діти працівників «Укрзалізниці» вже вимагали звільнити Міняйла, якого назвали найбільшим корупціонером компанії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини