Залишилось менше тижня, – нардеп заявив, що одіозний прокурор Кулик допрацьовує останні дні

31.10.2019 16:29

Народні депутати та громадські активісти ГО "Стоп корупції" підготували колективне звернення до генпрокурора Рябошапки. У ньому йдеться про недопущення до роботи одіозного прокурора Костянтина Кулика, якого було помічено у численних корупційних схемах.

В зверненні ідеться про те, що пан Кулик знаходиться в числі тих прокурорів, які не з'явилися на переатестацію на знання норм чинного законодавства України. Крім того, він засвітився у голосних корупційних схемах на "Укрзалізниці" та має велику кількість нерухомості в столиці, записану на родичів. Не дивлячись на це, він досі залишається на займаній посаді та виконує свої обов'язки в оновленому Офісі Генерального прокурора.

 

"У нього залишилось не більше за тиждень, щоб покинути своє місце роботи", - Володимир Кабаченко                                                                                                                                                              Фото: СтопКор

"Хочу надати безкоштовну пораду пану Кулику. Дуже скоро буде внесено закон про незаконне збагачення. У нього залишилось не більше за тиждень, щоб покинути своє місце роботи. Якщо він не встигне цього зробити, то до нього буде застосований інструмент цивільної конфіскації незаконних активів", - повідомив народний депутат від партії "Батьківщина" Володимир Кабаченко в коментарі журналістам "СтопКору".

Наразі звернення зібрало 60 підписів. Серед нардепів представники "Слуги народу", "Голосу" та "Батьківщини".

 

Депутатський запит

Звернення зібрало вже 60 підписів

 

"Зараз мені складно згадати цифру, яку йому інкримінували, але вона була достатньо велика. Ця справа була закрита в суді просто тому, що Конституційний суд України вирішив, що незаконне збагачення більше не злочин", - прокоментувала ситуацію Анастасія Красносільска, експерт у питаннях боротьби з корупцією.

Виступ Анастасії Красносільскої
Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини