Закривати аеропорти у разі локдауну не будуть, — Кулеба 

04.12.2020 13:51

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що у разі введення локдауну ніхто не буде закривати аеропорти. Також він додав, що забороняти в'їзд іноземцям теж ніхто не буде.

Kuleba
Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна.

"Моя позиція як міністра закордонних справ - закривати кордони або обмежувати авіасполучення зараз недоцільно. І поки локдаун не загрожує відпочинку за кордоном", - сказав Кулеба, підкресливши, що остаточне рішення з карантинними заходами буде прийматися колегіально всім складом уряду.

Кулеба також пояснив різницю між карантинними заходами, які вводилися навесні під час локдауну і тими, які можуть бути введені зараз.

"Навесні вірусу в країні ще не було, і завдання було в тому, щоб перекрити канали його можливого попадання на територію України. Тоді мало сенс закриття аеропортів і заборона на в'їзд іноземців. Зараз ситуація відрізняється. Вірус вже є всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в'їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію", - заявив міністр.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 15 150 нових випадків COVID-19. 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X