“Закрила собі пенсійне питання і звільнилась”: проста історія непростої чорної реєстраторки

23.10.2019 18:35
“Закрила собі пенсійне питання і звільнилась”: проста історія непростої чорної реєстраторки

Купив, відремонтував і... втратив. Така ситуація виникла з майном підприємця Володимира Павлюченка в Херсоні, який у 2007 році придбав 5-поверхове приміщення без комунікацій, відремонтував його під оренду офісів і втратив через жагу до наживи державного реєстратора прав на нерухоме майно Марії Дурицької та організованої групи рейдерів. Про це розповів сам пан Павлюченко під час круглого столу щодо боротьби з організованим рейдерством, який відбувся в Києві.

Володимир Павлюченко Фото: СтопКор

Як повідомив підприємець, у 2007 він придбав офісний центр у самому серці Херсона за 4,5 млн гривень. Будівля була без комунікацій, світла, води – лише голі стіни.

"Ми взяли кредит та почали ремонтувати, відремонтовані приміщення потрохи здавали в оренду. У 2013 році в нас з'явився новий директор, який сказав, що може покращити нашу роботу. Однак несподівано для нас у 2014 році ми втратили право власності на будівлю. Власниками стали громадяни РФ Анвар Фарукшин, Борис Федотов, Герман Галімов – професійні рейдери. В їхньому "послужному списку" окрім нашого підприємства – хлібзаводи, великі компанії в Києві. Діють злочинці за допомогою юристів", – розповів він.

Перереєстрацію приміщення виконувала реєстратор Марія Дурицька в Києві. І це попри те, що всі реєстраційні дії мали би проводитись за місцем розташування майна, тобто в Херсоні.

"У нашому договорі було вказано, що перереєстрація можлива за рішенням суду або за окремим договором. Проте пані Дурицька вважала, що в неї достатньо повноважень. Через певний час вона звільнилась – закрила собі пенсійне питання. Наразі відкрито три кримінальних провадження, одне з них – стосовно Дурицької", – зазначив Павлюченко.

Згодом, за словами підприємця, після того, як "підняли шум", будівлю перепродали фірмі з українськими засновниками за 1 млн 800 тис. гривень. Платили "векселями, грошима заплачено не було".

"Наразі всі наші документи, комп'ютери, техніка передаються тій стороні. Ми вже звертались, куди могли, все зникає. Наші 2 справи херсонські закривались та відкривались близько 8-ми разів", – додав підприємець.

В кінці заходу активісти склали звернення до президента Зеленського Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X