Закон не писаний: слідчі ДФС продовжують тероризувати страхову компанію

Рекордний 34-годинний обшук у великій страховій компанії та абсурдні й протизаконні вимоги до неї з боку фіскалів – ця історія триває з 2017 року і вже переросла у масштабний податково-бухгалтерський конфлікт, який вирішується в суді. Про хід резонансної справи дізнавайтесь з сюжету журналіста "СтопКору" Христини Кришихи. 

Здавалося б, справа досить проста. Всі компетентні судові інстанції розібрались і прийняли правову позицію страхової компанії.

Зокрема, рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 травня 2018 року адміністративний позов компанії було задоволено, рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби визнано протиправними та скасовано відповідні податкові повідомлення.

Податківці не здаються і подають на це рішення апеляцію. Але апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби залишили без задоволення, а рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 травня 2018 року – без змін.

Та фіскалів це не зупиняє. Вони продовжують добиватися проведення обшуків: спочатку звертаються в Шевченківський районний суд міста Києва за ухвалою про розкриття усіх банківських рахунків, але отримують відмову, оскільки для цього немає підстав.

Розуміючи, що Шевченківський районний суд міста Києва не вбачає підстав навіть для розкриття банківських рахунків у цьому кримінальному провадженні, слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін звертається до суду, але вже… у Харкові.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини