Закарпатські правоохоронці встановили групу зловмисників, причетних до розклеювання провокативних листівок в Берегові

09.05.2021 15:47

Поліцейські Закарпаття та  співробітники регіонального управління  Служби безпеки України встановили причетність киянина та двох жителів Дніпра  до злочину щодо порушення рівноправності громадян. Йдеться про розклеювання на Берегівщині провокативних листівок з погрозами, адресованими українцям угорського походження 

Нагадаємо, нещодавно поліцейські  зафіксували факт поширення на Берегівщині листівок з погрозами українцям угорського походження. Слідчі Берегівського районного відділу поліції кваліфікували такі дії зловмисників за ч.2 ст.161 Кримінального кодексу України, тобто порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності, поєднані з погрозами.

Поліцейські разом зі спіробітниками УСБУ в Закарпатській області проводять активну оперативну роботу. В результаті зараз вже встановлено трьох осіб, причетних до розклеювання провокативних листівок з погрозами представникам угорської нацменшини. Йдеться про двох жителів Дніпра та мешканця Києва. 

Фігурантам слідчі поліції за процесуального керівництва Берегівської окружної прокуратури повідомили про підозру у вчиненні вказаного злочину та вже провели обшуки за місцем їх мешкання.

Підозрювані розповідають, що шукали роботу по оголошеннях в Інтернет-мережі. Там наткнулися на пропозицію розклеїти провокативні листівки, за що було запропоновано 200$. Також зловмисники зазначають, що «роботодавець» їм невідомий, дії координувалися тільки за допомогою Інтернет зв’язку.

Однак правоохоронцям вже відомо, що замовником є особа з Російської Федерації.

Досудове розслідування у справі триває і надалі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини