Зайшли в магазин без масок: на Сумщині поліцейський погрожував жінкам з дитиною пістолетом (відео)

01.09.2020 17:12

20 серпня в місті Путивль, що на Сумщині, патрульний поліцейський погрожував пістолетом жінкам з дитиною. Про це в ексклюзивному коментарі «СтопКору» розповіла учасниця інциденту Світлана Пархоменко.

policeyskiy pogrozhuvav pistoletom
Фото: скрішот

«Спочатку ми зайшли в магазин «АТБ» без масок. Нам зробили зауваження, тож ми вийшли з магазину та надягли маски. Скупилися в магазині. Поліцейські стояли біля входу та претензій до нас не висловлювали. Близько години ми гуляли містом. Через годину-півтори ті ж поліцейські підійшли до нас на вулиці та почали говорити, що потрібно скласти адмінпротокол. Ми почали говорити, що протокол потрібно було складати ще в магазині, тим паче ми ж надягли маски. У нас виникло питання: чому протокол склали не одразу, а вирішили нас розшукати та скласти його через півтори години, тим паче ми могли через цей час вже бути не в місті взагалі. За словами поліцейських, вони сказали, що можуть скласти протокол упродовж 3 місяців. Проте ми не погодились, тож вони захотіли нас затримати та повести до відділку.

Мій паспорт та паспорт моєї знайомої були в машині. Нас хотіли затримати з моєю маленькою донькою – їй усього 3 з половиною роки. Ми сіли в машину та зрозуміли, що вже виходити не будемо. Тим паче ті чоловіки надзвичайно швидко показали документи, ми засумнівалися, чи взагалі вони поліцейські. Ми почали від’їжджати, вони почали стукати у скло та говорити, що викличуть патруль. Я розпереживалася за дитину. Правоохоронці почали стрибати під бампер та кричати, що давлять співробітників поліції. Ми почали виїжджати. Один біг позаду, а інший спереду машини. Стукали у вікна та в автомобіль. Коли ми не вийшли, один із них дістав пістолет та почав кричати нам, аби ми вийшли. Приїхали ще поліцейські та їхнє керівництво. Нас змусили підписати протокол. Ми викликали 102, адже на нас був збройний напад. Нас не відпускали без складання протоколу. Суд призначено на вересень», – розповіла вона.

Наразі жінкам загрожує штраф у розмірі до 17 тисяч гривень.

За оцінкою юристів ГО «Стоп корупції», дії поліцейського можна оцінювати як перевищення службових повноважень.

Редакція намагається зв’язатись із пресслужбою поліції Сумської області.

Оновлюється.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини