Захист честі і гідності: мер Черкас програв суд у справі проти президента

25.11.2020 17:56

Апеляційний суд підтвердив відмову у задоволенні позову мера Черкас Анатолія Бондаренка до Президента України Володимира Зеленського про захист честі і гідності та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі. Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду, передає "Lenta.UA".

zelenskiy za kompom
Фото: Espresso.tv

"25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою, поданою в інтересах Бондаренка А.В., на рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня 2020 року. Вказаним рішенням відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "наслідками апеляційного розгляду рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу, подану в інтересах Бондаренка А.В., – без задоволення".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, лише сьогодні президент відреагував на вбивство українського захисника.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X