Захоплення комунальної власності у Дніпрі – схема роботи скандальних забудовників

Вже кілька років у Дніпрі тривають суди щодо забудови в центрі міста, де експертами зафіксовано десятки порушень. Наприклад, доведено, що забудовник не має жодних прав на цю територію, оскільки вона належить місту, а межі ділянки не узгоджені ані з кооперативом, ані з іншими власниками будинків поруч і взагалі не затверджені у ДАБІ. Хто ж цей таємничий забудовник, який знахабнів настільки, щоб привласнювати землю «під носом» у міської влади – дізналася знімальна група «Стоп Корупції».

Журналісти відшукали інформацію про офіційного забудовника. Це такий собі пенсіонер Олександр Прокоф'єв 1946 року народження – тобто йому вже 72 роки. Але це тільки за документами. Насправді, будинок на вул. Володимира Великого, 13б (колишній Плеханова), споруджують зовсім інші, усім відомі у Дніпрі забудовники – брати Каснери.

«Є такі недобросовісні забудовники в місті – брати Каснери. Вони оформляють документи на своїх родичів і через суди намагаються визнати право власності на цей об'єкт», - розповідає заступник директора департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Олександр Духневич, - «У нас відкриті кримінальні справи з приводу самовільного захоплення землі, самовільної будови. У рамках цих справ люди Каснерів, родичі звертаються зі скаргами на дії слідчого до судді Литвиненка».

Згодом суддя Литвиненко виносить рішення, в яких прописує, що даний об'єкт по вулиці Володимира Великого належить Каснерам, хоча в процесуальних ухвалах це не припустимо.

Журналісти «СтопКору» вирішили запитати суддю про те, чому він приймає такі рішення? Та їх візит викликав у судді агресію. Як виявилось, Ігор Юрійович цю справу вже призабув або вдає що призабув. І взагалі він іде у відпустку, а інтерв'ю не входить в його плани. Каже, як тільки повернеться з відпочинку – прокоментує.

Інші деталі злочинної схеми – у відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини