Захистити журналістів від тиску судді Сівакової: під ВРП провели акцію на захист працівників ЗМІ

14.01.2019 19:38

Дізнались приховані факти з біографії судді Господарського суду Києва Вікторії Сівакової, розкрили корупційні схеми її та спільників і стали особистими ворогами. Журналісти "СтопКору" вийшли під стіни Вищої ради правосуддя через тиск з боку служительки Феміди. Розслідувачі просять членів ВРП розібратись у ситуації та не дати судді шляхом маніпуляцій приховати злочини. 

"Суддя Сівакова неодноразово була помічена в рейдерських схемах із захоплення підприємств через незаконні рішення, які сама і виносила. Звісно, у судді Сівакової є помічник – це так званий відомий адвокат-"решала" та друг її чоловіка – Андрій Богдан. Через нього проходять всі кошти та інші цінності, які можуть вплинути на рішення судді Вікторії Сівакової.

До ГО "Стоп корупції" неодноразово зверталися громадяни, які скаржились на протиправні дії судді Сівакової та на спільні корупційні схеми з адвокатом-"решалою" Андрієм Богданом.

Журналісти-розслідувачі почали розкривати схеми цієї парочки стосовно замовних судових рішень.

Одразу після оприлюднення фактів та зв'язків між вищезазначеними героями суддя Сівакова почала тиснути на ЗМІ – писати скарги до ВРП та заяви до поліції на журналістів, оскільки переживає за посаду в судовій системі.

Просимо членів ВРП всебічно розглянути ці факти та не допустити тиску на журналістів-розслідувачів та ЗМІ", – зазначили активісти "Стоп корупції" у листівці, яку поширювали біля Вищої ради правосуддя.

Додамо, "СтопКор" з'ясував, що адвокат із сумнівною репутацією Андрій Богдан та чоловік Сівакової – друзі.

Сам Андрій Богдан підтвердив в інтерв'ю каналу 1+1, що він є адвокатом підприємства "Пром-Агро", яке було замішане в схемах рейдерського захоплення деяких підприємств на півдні України.

Адвокати "Пром-Агро" подавали 5-6 разів в господарський суд м. Києва й відкликали позовну заяву, допоки справа не потрапила до потрібної судді – а саме Сівакової.

Суддя Сівакова ухвалила рішення, яке допомогло рейдерам "Пром-Агро" захопити ряд підприємств.

Зазначимо, що одіозна суддя Вікторія Сівакова працювала на режим Януковича та побудувала ряд корупційних схем. Однак резонансні викриття не заважають жінці обіймати посаду судді Господарського суду Києва.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X