“Захистити бізнес протезування в Україні”, – трудовий колектив компанії розробника провів протест проти свавілля ДВС

13.12.2019 13:46

13 листопада трудовий колектив ТОВ "Парашар Індастріз" вийшов на мирний мітинг до ДБР, Кабміну та Адміністрації Президента з вимогою розслідувати злочин щодо зняття арешт з коштів, заборгованих підприємству.

 

Фото: "СтопКор"

 

Акція розпочалася о 9:30 під Державним бюро розслідувань із гаслами "Державна виконавча служба руйнує економіку країни", "Позбавлення правового захисту – це шлях до банкрутства", "Чому інваліди та ветерани мають потерпати від державних виконавців?".

"Ми зібралися тут, щоб розказати про злочин приватних виконавців Львівської області, Залізничного району, які дійсно влаштовують свавілля. Підприємство, яке займається виготовленням комплектуючих для протезів, постачає на казенне підприємство Львова ці комплектуючі. Це підприємство заборгувало 3 мільйони. На нього через суд 3 місяці тому був накладений арешт. Буквально декілька днів тому цей арешт зняли, порушивши закон", – зазначають учасники мітингу.

 

Фото: "СтопКор"

 

В ДБР активісти подали заяву про вчинення кримінального злочину та поспілкувалися з виконувачем обов'язків керівника управління з громадськістю та ЗМІ Максимом Білоусенком, після чого вирушили до Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів та передали заяви представникам установ.

"Будемо сподіватися, що нас почули", – додають вони.

 

Фото: "СтопКор"

 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, "Парашар Індастріз" – компанія, що займається протезуванням в Україні та неодноразово рятувала долі людей, які повернулися із зони АТО, безкоштовно чи за дуже низькими цінами. Компанія пропагує ідею "всі люди мають жити без обмежень". Втім, нещодавно трапився прикрий випадок, який ставить під питання її майбутню діяльність.

Справа стосується заборгованих за роботу ТОВ "Парашар Індастріз" коштів, які компанія так і не змогла отримати. За незрозумілих причин державний виконавець, який раніше зобов'язав боржників фірми повернути заборгованість та наклав на невиплачені кошти арешт, свою постанову скасував. Тепер замість того, щоб робити протези, компанія вимушена шукати фінанси.

"Свавілля Державної виконавчої служби в частині невиконання судових рішень (ст. 382 ККУ) та зняття арешту з коштів боржників – державних підприємств може призвести до економічної кризи в країні в цілому, тому що приватні підприємства будуть позбавлені можливості повернути заборгованість від державних підприємств навіть на підставі судових рішень. Протиправні дії Державної виконавчої служби роблять державні підприємства "токсичними" для бізнесу, оскільки дають їм можливість взагалі не повертати борги постачальникам, позбавляючи приватні підприємства правового захисту шляхом грабежу їхніх коштів", – зауважують організатори.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини