Захарченка живим бачили в Донецьку: ватажок “ДНР” спокійно увійшов в одну з будівель – гучні подробиці

Серед жителів окупованого Донецька, а також в донецьких пабліках стали з'являтися повідомлення про те, що знищений 31 серпня під час вибуху в кафе "Сепар" ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко нібито живий.

Деякі донеччани не раз повідомляли, що бачили в "столиці" "ДНР" людину, схожу на підірваного одіозного бойовика, передає "Діалог.UA".

Днями ця тема знову отримала продовження. Житель Харцизька в соцмережі написав про те, що бачив чоловіка, дуже схожого на Захарченка, який йшов вулицею і "зайшов в одну з напіввійськових будівель".

Що цікаво, ця інформація була підтримана й іншими учасниками обговорень, які визнали, нібито вони раніше також бачили одного чоловіка, схожого на екс-ватажка "ДНР". Автор повідомлення написав, що сам він не донеччанин. "Двійника" терориста він бачив в Донецьку. Той, за його твердженнями, заходив в одну з будівель і при цьому був без охорони.

"Ніколи подібних "глюків" не було, жерсть", – зазначає житель "ДНР".

"Автор, не дивуйтеся, ви не шизофренік, тому як з розуму поодинці сходять, а коли вже двоє ..., мені теж здалося, ніби двійник, але я не виключаю інший варіант, в нашому королівстві можливо все", – написала одна з учасниць обговорень.

"Я так зустрів командира у 2016-му, який загинув, за словами інших командирів, ще у 2014-му! Виявилося, що був в полоні, але потім потрапив під обмін", – додав ще один коментатор.

"Пропагандисти, підконтрольні бойовикам "ДНР" і російським окупантам на тимчасово окупованих територіях, починають розпускати безглуздий фейк про "переродження душі Захарченка". Все подається в стилі "прогнозів "Ванги, Нострадамуса, старців тощо. В цьому випадку, нібито" душа ватажка ДНР Олександра Захарченка з'явилась місцевим медіумам", – писали донецькі ЗМІ.

Варто зазначити, що поява таких чуток цілком виправдана і навіть закономірна, адже знищеного терориста ховали в закритій труні. Його тіло якщо і бачили, то тільки обмежене коло близьких. Труну з Захарченком відкрили вже перед самим похованням, і то тільки для того, щоб на бойовика нібито подивилися дружина і його сини.

Зараз могила терориста ретельно охороняється, а по Донецьку гуляють чутки, що ніякого труни там немає і в помині. Не виключено, що такий крок був зроблений саме після консультацій з політтехнологами й пропагандистами з Кремля. Водночас джерела з ОРДО кажуть, що історія з "живим ватажком" навряд чи може бути реальністю. Адже "живий" Захарченко зараз не вигідний ні новій "владі" в "ДНР", ні Росії.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини