Загроза зриву парламентських виборів на Донеччині: через грубе порушення ЦВК розпустила ОВК №47

8 липня в Донецькій області рішенням ЦВК було розпущено ОВК №47. Про це повідомив голова відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” Володимир Рибалкін. На думку активіста, причиною розпуску міг стати недопуск окружною виборчою комісією до однієї з ДВК представників партії “Європейська солідарність”.

“Для розпуску ОВК мають бути дуже вагомі причини. Наразі офіційного повідомлення від ЦВК не було, але я припускаю, що ситуація склалась через те, що вони не допустили до ДВК представників “Європейської солідарності”, - розповів Рибалкін.

Зазначимо, що недопуск представників партії адміністративний суд визнав правомірним.

9 липня у ЦВК підтвердили рішення, оприлюднивши текст постанови.

Додамо, що вже екс-керівник ОВК №47 Андрій Федорченко провів прес-конференцію, де повідомив, що комісію позбавили повноважень. На його думку, таке рішення не вплине на проведення парламентських виборів, передає “Карачун”.

Зазначимо, що від роботи ОВК залежить хід голосування на всіх дільницях, що їй підпорядковуються. ЦВК має встигнути затвердити новий склад комісії і зробити це до початку виборів у ВРУ.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини