Загримів на 7 років: в Одесі ув’язнили піротехніка через підготовку держперевороту в регіонах

Приморський районний суд Одеси ув‘язнив на 7 років і 8 місяців місцевого диверсанта, який готував теракти з метою захоплення влади в південних регіонах України. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

В СБУ з‘ясували, що у 2015 році чоловік приєднався до диверсійно-терористичної групи, яка працювала на території Одеської та Миколаївської областей.

"У складі угруповання одесит займався виготовленням вибухових пристроїв для вчинення диверсій. За задумом зловмисників знищення стратегічно важливих об`єктів критичної інфраструктури мало призвести до дестабілізації суспільно-політичної ситуації та сприяти захопленню терористами влади в регіонах", – розповідають в СБУ.

Учасників угруповання влітку затримали влітку 2015 року. Під час обшуків в гаражі диверсантів вилучили велику кількість зброї і боєприпасів, а також саморобний вибуховий пристрій з електричним детонатором, призначений для теракту в Миколаєві.

"За висновками експертів деталі пристрою ідентичні тим, що використовувалися у вибухівці при здійсненні терактів на одеській залізниці у квітні-червні 2015 року", – зазначають у спецслужбі.
Як повідомляють в СБУ, вирок щодо одесита вже набув законної сили, наразі триває судовий розгляд стосовно

Щодо п‘ятьох інших учасників угруповання наразі тривають судові розгляди.

Читайте також: "У Києві засудили вбивцю-рецидивіста, який позбавив життя дівчину".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини