Загострення на Донбасі: Папа Римський стривожений ситуацією на сході України

18.04.2021 15:59

Папа Римський Франциск стривожений через зростання порушень режиму тиші на сході України. Про це він сказав під час недільної молитви на площі Святого Петра у Ватикані, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Vatican News".

Papa Rimskii
Фото: EPA\Vostock-photo

"З тривогою стежу за подіями на окремих теренах східної України, де протягом останніх місяців збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню, з неспокоєм стежу за зростанням воєнної діяльності. Будь ласка, наполегливо прошу запобігти зростанню напруження, щоби, навпаки, здійснювалися жести, спроможні підтримувати взаємну довіру та сприяти примиренню та мирові, які дуже потрібні та дуже бажані", - сказав Папа Римський.

Він згадав про важку гуманітарну ситуацію в регіоні і закликав молитися за місцеве населення.

Нагадаємо, ситуація на Донбасі загострилася наприкінці березня. На цьому тлі Росія здійснює нарощення своїх військ біля кордонів України. Пентагон закликав Росію пояснити свої дії щодо нарощування військових сил на кордоні з Україною та в окупованому Криму.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Президент Франції вважає, що необхідно позначити “червоні лінії” в “дружньому діалозі” з РФ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини