Загиблих вже 12, тіла не можуть впізнати: нові дані про жертв пожежі в Одесі шокували Україну

Кількість загиблих внаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 12 осіб, хоча раніше йшлося про десять жертв страшної катастрофи. Судячи з інформації ДСНС, ці цифри можуть бути остаточними. 

Пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій України повідомив у "Фейсбук", що загальна кількість загиблих в результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу вже становить 12 осіб, інформує Діалог.UA.

"Станом на 7 год. 9 грудня відкритого вогню не спостерігається. Проводяться пошуково-рятувальні роботи та роботи з гасіння окремих осередків тління конструкції будівлі", – йдеться в повідомленні. Крім того, рятувальники розповіли, що в результаті трагедії та потужного вогню з 10 тіл загиблих, знайдених в ході проведення пошукових робіт, тіла шести загиблих поки не вдається ідентифікувати та впізнати рідним і близьким жертв.

Всього до робіт залучено 275 осіб та 41 одиниця техніки. На жаль, в загальному підсумку в результаті пожежі загинуло 12 осіб. Крім того, 30 людей постраждали, а 9 осіб перебувають у лікувальних установах. Так, 4 грудня о 10:12 в Одесі на 3-му поверсі 6-поверхової будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла пожежа. О 14:18 пожежа була локалізована на площі 4 тис. кв. м. Підрозділами ДСНС врятовано та евакуйовано 40 людей.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини