Загарбати будівлю «Херсонбуду» тітушкам Сальда допомагали місцеві ДСОшники

Нові подробиці у справі «Херсонбуду»: 12 березня за рішенням Верховного Суду корпоративні права та майно повернулися засновникам. Але вже з наступного дня рейдери почали активно штурмувати Міністерство юстиції та суди скаргами з метою повернути собі загарбане. Хто допомагає тітушкам Сальда віджимати активи у законних власників? Розслідувала Наталія Дігтяр.

Виявилося, що разом із псевдоохоронцями будівлю від законних власників чомусь боронить і… Державна служба охорони.

Як зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний, зараз власниками даного підприємства є родина Сандиків, які мають більшу частку в статутному капіталі товариства.

Та коли засновники приїхали безпосередньо до офісу підприємства для того, аби провести інвентаризацію майна, вони виявили, що на об’єкті перебуває державна служба охорони – ДСО.

На місці подій був присутній колишній мер Сальдо

При чому поліціянти чомусь працюють на сумнівну особу, яка за фактом уже не є директором цього підприємства.

«Коли вони туди зайшли, ДСО почало блокувати їх, не давати доступу до приміщень, що вже є порушенням їхнього права власності. Вони намагалися пояснити, що саме вони є власниками цього приміщення відповідно до всіх документів і до реєстру прав на нерухоме майно, але охоронці, попри закон, продовжують там перебувати та блокувати доступ до приміщень власникам», – розповів правозахисник.

Хто ж винайняв ДСО охороняти офіс «Херсонбуду» від власників? Коли засновники зайшли до будівлі, вони виявили, що там перебуває колишній мер Херсона – Володимир Сальдо, якого і називають головним організатором цього свавілля.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини