Загадкова смерть студентки з Африки у Тернополі: на акцію протесту вийшли іноземці

20.01.2020 14:48

У Тернополі студенти-іноземці вийшли на акції протесту в медуніверситеті після того, як від отруєння загадково померла студентка з Африки. Дівчину без свідомості та в стані клінічної смерті госпіталізували до медзакладу 17 січня. Проте врятувати її не вдалося.

17 січня, вже непритомну темношкіру дівчину знайшов на зупинці громадського транспорту на вулиці Тролейбусній місцевий житель. Він викликав швидку та поліцію.

Дівчину без свідомості та в стані клінічної смерті госпіталізували до медзакладу.

Медики врятувати її не змогли, а у квартирі подруг, де вона ночувала, виявили порожню ємність зі щурячою отрутою.

Одногрупники вважають, що студентка могла вкоротити собі віку, бо була дуже схвильована. Адже провалила третю спробу перекласти іспит з педіатрії і їй повідомили про відрахування з вишу. Дівчина боялася реакції батьків, які платили за її навчання.

Виявилося, що загибла – 25-річна студентка Бадмус Ололаде Рафіат із Нігерії. Навчалася на 6 курсі Тернопілського медуніверситету.

Після смерті дівчини іноземні студенти її університету напередодні організували протести та звинуватили керівництво закладу в смерті дівчини і завищених вимогах. Протестувальники вимагали послаблення умов навчання та переглянути практику відрахувань, особливо з останнього курсу, коли на навчання вже витрачено понад 25 тисяч доларів і шість років життя.

Як повідомляє "За Збручем", декан факультету іноземних студентів Тернопільського національного медичного університету закиди відкидає, втім погодився, що навчання в медзакладі важке.

Як розповідають у поліції, тіло дівчини знайшли біля будинку одногрупниць, а в квартирі, де вони жили, прощальну записку. Одна з версій – потерпіла випила невідому отруту. Втім поки версія самогубство не підтверджена і остаточну причину смерті правоохоронці обіцяють з’ясувати після розтину. Тим часом триває слідство.

Поліція розслідує інцидент за ст 115 ККУ як умисне вбивство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X