Загадкова смерть антикорупціонера Миколи Бичка – друзі загиблого вважають “самогубство” інсценуванням

11.06.2018 08:33

На Харківщині продовжують з’ясовувати обставини загадкової смерті одного з місцевих активістів – антикорупціонера Миколи Бичка. 5 червня його знайшли повішеним у Чугуївському лісі. Поліція стверджує, що це самогубство. Але друзі померлого впевнені – усе це інсценували.

"У него были сорваны ногти на ногах, подорваны до крови, и на руках тоже были следы борьбы за жизнь. Так как цеплялся человек за кору. Так же как и ноги были вывернуты, ногти до непонятного состояния" - стверджує місцевий мешканець.

Загиблий активіст був адміністратором групи “Ініціативна група Есхара”, це селище, звідки родом Микола. Хлопець ініціював кілька резонансних розслідувань, де фігурували прізвища місцевих чиновників. Про розкрадання бюджетних коштів, незаконні рубки та про якість питної води. І саме його активна діяльність – впевнені колеги померлого – могла призвести до цієї трагедії.

"Он ездил везде, чтоб Эсхар тут не вырубали. У нас тут Эсхар, знаете сами Черный лес, то есть нельзя вырубать. Ездил смотрел, не только то есть речкой, а полностью довкиллям занимался" - повідомив журналістів "СтопКору" друг загиблого.

Більше деталей цієї резонансної справи - у нашому сюжеті

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X