Задимлення біля НБУ: протестувальники палять фаєри (відео)

27.11.2019 14:47

У Мережі з'явились яскраві кадри з-під Національного банку України – там мітингарі під скандування "Смолія геть!" почали палити фаєри. Відповідне відео опублікували на сторінці "Стоп корупції" у Facebook. Дійство відбулося в рамках акції "Зупинимо корупцію в НБУ", яка триває вже третій тиждень.

 

 

Активісти продовжують свою акцію під НБУ попри мороз та перешкоджання з боку правоохоронців. Мітингувальники вимагають відставки очільника головної фінансової установи країни Якова Смолія та його помічниці Катерини Рожкової через покривання корупційних схем.
Раніше журналісти переглянули декларації обох та виявили розкішні колекції годинників, а також впіймали Смолія на брехні у деклараціях.

 

Фото: СтопКор

 

Наразі кількість протестувальників зросла до майже 3-х тисяч. Раніше до них також приєднались "жовті жилети" – працівники українських металургійних підприємств, які стверджують, що чинна банківська система фактично знищує великі металургійні підприємства, внаслідок чого 20 тисяч українців можуть залишитися без роботи.

Зазначимо, що за даними "СтопКору", слідчі Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування злочинів, вчинених головою Національного банку України Яковом Смолієм, його першим заступником та заступником. Крім того, Шевченківський районний суд Києва зобов'язав слідчого ГУ СБУ внести відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення (державну зраду) керівництвом Нацбанку. Подробиці про це читайте скоро на сайті.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини