«Забудовник та посібник Росії Толмачов захопив приміщення у центрі столиці», – активісти

27.10.2020 16:32

27 жовтня у центрі Києва – акція протесту. Мітингувальники інформують людей про забудовника, який веде бізнес у Криму, Миколу Толмачова. Чоловік фактично захопив приміщення у центрі Києва на вулиці Володимирській.

aktsiya tolmachov
Фото: СтопКор
aktsiya tolmachov
Фото: СтопКор

«Ми хочемо звернути увагу всіх людей, які працюють у цьому приміщенні на те, що поруч з ними розташоване захоплене рейдерами сепаратиста Толмачова приміщення. Він співпрацює з окупантами в Криму, здає там нерухомість, сплачує податки на рахунки держави-агресора. За ці гроші купують набої для вбивства наших людей на Донбасі. Тут він втратив право власності на приміщення. Суд передав ці приміщення через платформу «Сетам» новим власникам, але вони не можуть наразі зайти туди, тому що Толмачов за допомогою «тітушок»-рейдерів їх утримує й надалі у своїй власності», – наголошують активісти.

Mikola tolmachov
Микола Толмачов Фото: скріншот

Вони також повідомили, що за даним фактом вже звертались до СБУ та ЗМІ.

«Сьогодні захопив одне приміщення – завтра може захопити інше, тож будьте обережні!» – зазначили протестувальники.

aktsiya tolmachov
Фото: СтопКор

Нагадаємо, незаконне будівництво, бізнес в окупованому росіянами Криму та багатомільйонна заборгованість за банківськими кредитами – компанія «Т.М.М.» Миколи Толмачова встигла відзначитись у низці «зашкварів» і вийти сухою з води. Чому в СБУ відверто підіграють скандальному забудовнику? Та до чого тут «Ліга сміху» й «Квартал 95»? Розслідували журналісти проєкту «Стоп корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини