Забруднення довкілля водоканалами: РНБО на наступному засіданні заслухає керівника Держекоінспекції

Наступного засідання Ради національної безпеки і оборони буде заслухано керівника Національної екологічної інспекції. Про це стало відомо під час брифінгу секретаря РНБО Олексія Данилова.

Zabrudnenya
Фото: gk-press.if.ua

"Окремо було питання пов’язане із поверхневими водами і водами, які використовує наша промисловість. Президент Володимир Зеленський зробив акцент на бездіяльності нашої Екологічної служби. Він вважає і його підтримують усі члени РНБО, що на найближчому засіданні буде заслухано голову цієї служби, чим вони займаються, чому на сьогоднішній день нема (реакції - ред.) на ті ганебні випадки, які вже є і були... рішення РНБО стосовно Інгулецького регіону, стосовно роботи місцевих водоканалів… нам треба з цим розбиратися. Друга доповідь була щодо якості води… Окремо була доповідь, що буде доручення про моніторинг публічний (за якістю води – ред.)", - зазначив Данілов, передає "Українська правда".

Також Данілов додав, що піднімалося питання про функціонування систем зрошення. Керівником Державної екологічної інспекції є Андрій Мальований.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Данілов заявив, що РНБО вживатиме заходи у разі загрози від енергетичної монополізації.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини