Забрав у селян і віддав олігарху: голову Славської ОТГ звинуватили в розбазарюванні курортних земель

17.06.2020 12:00

Славська територіальна громада – найзаможніша на Львівщині. За радянських часів це був відомий гірськолижний курорт, який наразі намагається повернути статус туристичної Мекки. Та чому, відколи сюди прийшов новий інвестор, тутешня земля почала зникати у місцевих власників і з'являтися у сторонніх? І чи зможуть тут відпочивати пересічні українці? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Зауважимо, цей курорт – не просто популярне місце зимового та літнього відпочинку. «Захар Беркут» — один із найбільших платників податків у сфері туризму в Сколівському районі і в Славській ОТГ.

Та протягом 15 років власники комплексу без успіху намагалися орендувати ділянку, яка використовується для лижних спусків. І обласна влада спочатку надала дозвіл на розробку технічної документації, а потім чомусь скасувала своє ж розпорядження.

Тож нині співвласник туристичного комплексу Орест Шейко закликає місцеву громаду об’єднатися і не піддаватись на залякування з боку концерну «Галнафтогаз», до рук працівників якого перейшли коштовні ділянки. Адже відібрати землю в селян ніхто не має права.

До нашої редакції потрапили документи, які підтверджують: ця територія була виділена під лижні викати і гірськолижні витяги ще в 2010 році. Саме це передбачено й генеральним планом села Волосянки.

Землю виділили під гірськолижні викати ще у 2010 році Фото: СтопКор

Тож представники «Захара Беркута» впевнені: місцеві посадовці свідомо їм перешкоджають, бо лобіюють інтереси власника мережі ОККО – пана Антонова. Який, своєю чергою, теж планує звести тут туристичний комплекс.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини