Заблокований Суецький канал: до судна направили додаткові буксири

28.03.2021 12:22

Два додаткових буксира направляються до гігантського контейнеровозу Ever Given, який застряг в Суецькому каналі сівши на мілину, чим заблокував рух транспортною артерією. Про це повідомляє "Associated Press", передає "Українська правда".

Ever given
Фото: EPA

Екскаватори в неділю продовжать вичищати мул і пісок з лівого борту судна, поки буксири будуть його тягти.

У суботу інженерам вдалося домогтися деяких успіхів - контейнеровоз вперше вдалося трохи зрушити з місця за допомогою буксирів.

При цьому фахівці не виключають, що ще потрібно прибрати частину піску навколо судна, перш ніж буксирам вдасться зняти його з мілини.

Глава управління Суецького каналу генерал-лейтенант Усама Рабей висловив надію на те, що роботи по звільненню судна дадуть результати без необхідності знімати вантаж. Він зазначив, що ситуація дуже складна.

Згідно оптимістичними прогнозами, судно за допомогою декількох буксирів вдасться розблокувати в неділю або на початку наступного тижня. Однак деякі експерти попереджають, що при несприятливому розвитку подій процес може зайняти не дні, а тижні.

Нагадаємо: Станом на суботу понад 300 суден стояли в очікуванні проходу через Суецький канал, заблокований контейнеровозом Ever Given.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, окупанти подадуть позов проти громадян України через водну кризу у Криму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини