За викрадення першокласника у Кропивницькому колишній беркутівець отримав п’ять тисяч гривень

У Кропивницькому колишнє подружжя продовжує воювати за єдиного сина. Майже за місяць після викрадення дитини зі школи батько зумів його розшукати, проте сам став жертвою провокації з боку представників колишньої дружини. Хто організував кіднепінг в обласному центрі України? Та за яку ціну? Розслідувала Наталія Дігтяр.

Нагадаємо, в середині січня цього року першокласника винесли з класу просто посеред уроку. Те, що операція була запланованою, нам підтвердила і сама мати. Вона зізналася, що заплатила гроші охоронцям із фірми «Самсон» за такі особливі послуги – п'ять тисяч гривень.

Власник цієї охоронної фірми – Андрій Бабенко, 28 років, колишній «беркутівець» на прізвисько «Самсон». У 2017 році проти нього відкрили кілька кримінальних проваджень за насильство проти працівника правоохоронних органів та хуліганство. Пан Бабенко також внесений у чорний список сайту «Миротворець».

У викраденні дитини була задіяна одеська охоронна фірма "Самсон" ексберкутівця Бабенка Фото: СтопКор

Того дня, коли поліція перехопила викрадачів, мати зачинилася в автомобілі охоронної фірми та протримала там семирічного сина кілька годин поспіль.

Визволити малого тоді не вдалося навіть працівникам служби захисту дітей.

«Дитина в обласному центрі України опинилася замкнутою в машині більш ніж 12 годин, не могла реалізувати свої базові потреби. Представникам органу опіки і піклування, які стукали в машину, сказали, що з ними спілкуватися не будуть, і вони пішли», — коментує керівник ГО «Батько має право» Олександр Швець.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини