За втручання прокуратури усунуто порушення під час публічної закупівлі на 2,1 млн грн на Хмельниччині

16.11.2020 17:25
За результатами розгляду позовної заяви Хмельницької обласної прокуратури усунуто порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель комунальним підприємством Славутської міської ради на суму 2,1 млн грн.

Встановлено, що у квітні минулого року тендерним комітетом комунального підприємства визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю майже 95 тис л паливно-мастильних матеріалів – дизельного палива та бензину марок А-92, А-95.

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено ряд додаткових угод, якими загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено на 4,3 тис л. При цьому, ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту внесення змін до договору тільки зменшувались.

З метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними.

За матеріалами Хмельницької обласної прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X