За сприяння громадських активістів родину “тендерного короля Дніпра” Мішалова притягнуть до відповідальності

11.11.2019 16:51

Дніпровський осередок ГО "Стоп корупції" активно бореться з обурливими схемами одіозної родини Мішалових. Про перші вагомі результати розповів юрист організації Юрій Прокопчук на конференції щодо протидії корупції в регіоні 11 листопада.

Юрист ГО "Стоп корупції" Юрій Прокопчук
Фото: СтопКор

"Результати діяльності "Стоп корупції" в Дніпрі досить плідні. Розслідування стосувалося неіснуючих котелень у навчальних закладах, зокрема дитячого садочка №163 та Вальдорфської загальноосвітньої школи. В результаті спільної роботи з правоохоронними органами ми з'ясували, що тодішній секретар міськради В'ячеслав Мішалов, використовуючи фактичний контроль над "Комунбудсервіс", підписав низку підрядів з ТОВ "Майстер Буд". Фірма знаходилась серед активів Мішалова. Втім, будівництво об'єктів так і не відбулося. Котелень просто немає", – зазначив юрист.

Відповідно, 18 жовтня активісти міста Дніпра звертались у міську раду щодо розслідування схем родини Мішалових, яка вже давно "дерибанить" бюджет. Зі свого боку представники міської ради відреагували та звернулися до суду. Результатом стала ухвала суду, згідно з якою компанія "Майстер Буд", яка належить батьку "тендерного короля Дніпра" Мішалова, передасть обладнання на 5 мільйонів гривень комунальному підприємству "Комунжитлолсервіс" Дніпровської міської ради.

"Ця ситуація виходить за рамки розуміння. Люди навіть не підозрювали про те, що в цих садочках та школа мали бути котельні. Бюджет міста фактично розкрадався та витрачався незрозуміло на що. Ми з'ясували, що на сьогодні стосовно В'ячеслава Мішалова відкрито ряд кримінальних проваджень за ч.5 та ч.2 статті 191 (шахрайство) та зловживання службовим становищем. Також ми провели роботу з Антимонопольним комітетом. Нам передали достатньо інформації для надсилання матеріалів у правоохоронні органи. Внаслідок активної роботи у Дніпрі набуло чинності рішення Господарського суду Дніпропетровської області за позовом чинного директора КП "Комунжитлосервіс" до ТОВ "Майстер Буд". За рішенням суду, фірма зобов'язана повернути місту майно на суму більш як 5 мільйонів гривень".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини