За сімома замками: працівники АРМА сховались від журналістів

11.01.2019 13:11

Закрились на всі замки й не впускають журналістів. Так в Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відреагували на візит знімальної групи «СтопКору» та «Інтеру», які разом із представниками ТОВ «Росток-Холдингу» хотіли отримати роз'яснення від керівництва відомства щодо рейдерського захоплення агрокомпанії. 

«Ми хотіли дізнатись, чи має АРМА відношення до рейдерського захоплення підприємства.
Про конкурс та призначення нових директорів філій ТОВ «Росток-Холдинг» розповіла журналістка «СтопКору» Наталя Дігтяр.

Як відбувається процедура повернення майна, набутого нібито незаконним шляхом та хто ці озброєні молодики, які захоплювали філії ТОВ «Росток-Холдинг»? З такими запитаннями раніше журналісти «СтопКору» зверталися до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. В агентстві пообіцяли відповісти на всі запитання протягом п'яти днів та призначити спікера, який пояснить усі нюанси справи. Про це у відомстві повідомили журналістку «СтопКору» та авторку запиту Наталію Дігтяр.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят відразу на 17-ти агропідприємствах ТОВ «Росток-Холдинг» заарештували майно та змінили керівний склад – із порушенням усіх існуючих законів і без відома керівництва агрохолдингу. Так зване «нове керівництво» заручилось підтримкою в озброєних молодиків. Тітушки поводили себе зухвало та бокували роботу підприємств.

Зазначимо, що 29 грудня у столичному офісі ТОВ «Росток-Холдинг» з’явились представники АРМА та почали проводити обшуки. Серед візитерів знімальна група «СтопКору» зафіксувала люстрованого прокурора Антона Шпиря, який тепер представляє інтереси скандально відомої агрорейдерки Лесі Софієнко. Керівництво компанії зазначило, що за атаками на підприємство, які тривають уже третій місяць, стоїть горiлчаний магнат Яків Грибов. На сайті агрокомпанії опублікували офіційну позицію дирекції ТОВ «Росток-Холдинг» щодо рейдерства фірми.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X