За що Гандзюк зневажала Зеленського, коли була жива: Мережу сколихнув відвертий пост активістки – кадри

16.04.2019 13:12

Убита активістка Катерина Гандзюк, смертю якої намагається маніпулювати кандидат Володимир Зеленський, публічно негативно висловлювалася про погляди шоумена.

Кандидат в президенти Володимир Зеленський згадав про Катю Гандзюк у зверненні до Петра Порошенка, чим викликав шквал критики з боку активістів.

"Просто нагадаю її публікації про Зеленського, щоб зайвий раз не було маніпуляцій на дійсно важливих питаннях", – прокоментувала журналістка Катерина Лисунова.

"У найважливішого поста нашої з вами особистої епохи від Mustafa Nayyem 12 тисяч лайків і 7778 репости за 4 роки. У поста про серіал "Свати" 68 тисяч лайків і 94227 репости за день. Я навіть не знала, що стільки буває", – писала Гандзюк.

Ще два роки тому вона закликала людей звернути увагу на аномальну популярність коміка: "Нам з вами, друзі, треба дуже багато чого зрозуміти про Україну". "Так, мерзенний Зеленський, який переходить на українську мову кожен раз, коли хоче когось перекривити або показати в зневажливому світлі", – додавала активістка.

Пост Каті Гандзюк від 24 листопада 2017 року про Зеленського виглядав наступним чином:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X