За що боролись, на те й напоролись: нові факти у справі «Агрофірми Маріампольська»

12.09.2018 10:04

Повідомлення про рейдерські атаки на підприємства заполонили весь медійний простір. Та існують ситуації, коли такі захоплення просто імітують. Навіщо? – дізнавались журналісти «Стоп Корупції». Втім, у с. Луганка на Кіровоградщині знімальну групу «СтопКору» звинуватили у нібито спланованій акції з дискредитації агрофірми «Маріампольська».

Невідомі особи, що оточили журналістів, представилися справжніми працівниками агрофірми. Тут були також і члени правління, які спочатку галасували, що в роботі на Маріампольській їх все влаштовує, хоча не змогли пояснити що саме. А потім – навпаки, скаржилися на «погане життя».

А поки представники «СтопКору» намагалися хоча б з одним працівником поспілкуватися змістовніше та дізнатися якісь аргументовані факти, за цим натовпом, як за щитом ховався той, хто і викликав знімальну групу до Луганки – директор агрофірми Костянтин Міщанін. Але підійти до журналістів та поспілкуватися особисто, а не телефоном, він не схотів, і зрештою просто втік.

А от команда «Стоп Корупції» довідалась про ще один цікавий факт. До рук журналістів потрапила ухвала Кіровоградського окружного адмінсуду. Виявляється СВК «Агрофірма Маріампольська» просить скасувати ту саму реєстраційну дію, за якою підприємство зберегли. То що ж це робить керівництво фірми? Невже хоче збереження товариства з обмеженою відповідальністю, проти якого так запекло боролися?

Дізнавайтесь подробиці справи з нового сюжету:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини