За рік поліція Херсонщини виявила 850 незаконних виробників самогону

Поліція Херсонської області націлена на протидію незаконному продажу алкоголю. З початку 2019 року правоохоронці вже встигли вилучити у громадян майже 1500 літрів спиртовмісних напоїв, а також склали понад 850 адмінпротоколів.

За словами керівника управління превентивної діяльності В’ячеслава Шинкарьова, аналіз криміногенної ситуації на території Херсонської області вказує, що більшість побутових конфліктів,  випадків спричинення тілесних ушкоджень, в тому числі які спричинили смерть, настають після вживання спиртних напоїв. 

Для сільської місцевості характерним є те, що місцеве населення здебільшого не в змозі дозволити собі купувати акцизні товари. Тому сільські любителі оковитої обирають більш доступні міцні напої – самогон, домашнє вино, саморобний коньяк, повідомляє пресцентр ГУ НП в Херсонській області. 

Отже з метою попередження злочинів та правопорушень, вчинених у стані сп’яніння, дільничні офіцери поліції постійно проводять цільові профілактичні рейди з виявлення фактів виготовлення самогону, інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва, особливо саморобного коньяку, та їх реалізації населенню. Також дільничні проводять профілактичні бесіди в неблагополучних родинах та з особами, які зловживають спиртними напоями.

З початку 2019 року працівники поліції Херсонщини виявили майже 900 адміністративних правопорушень, пов’язаних із самогоноварінням та порушенням правил продажу алкогольних напоїв. За виготовлення та зберігання самогону поліцейські склали понад півтисячі адміністративних матеріалів, за порушення правил торгівлі алкогольними напоями – 250 проколів. Також до адміністративної відповідальності притягнуті 100 чоловік за придбання спиртних напоїв домашнього виробництва. У правопорушників вилучили 140 самогонних апаратів, понад 1100 літрів самогону, 2,5 тисячі літрів самогонної закваски та 350 літрів інших спиртних напоїв домашнього виробництва.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини