За позику віддяка: суд зняв «недоторканість» з нерухомості депутата-боржника Дриги

15.01.2019 12:17

Кропивницький депутат-боржник не сховається від правосуддя! Після розслідування «СтопКору» місцевий райсуд врешті зняв заборону розпоряджатись заставним майном депутата Вадима Дриги, який нахапав кредитів на 10 млн доларів.

Нагадаємо, зухвалий депутат кілька років і борги не сплачував, і заставне майно не віддавав. Зрештою суддя районного суду м. Кропивницький Ірина Шевченко повідомила: «Суд ухвалив зняти заборону на розпорядження власністю, що знаходиться у заставі за кредити».

Отже, мільйонна афера Дриги зірвалась! Тепер депутат має віддати належну йому нерухомість за кредити, отримані понад 10 років тому. Та боржник намагався «сховати» свої активи, не вказавши їх у декларації. В цілому це 5 об’єктів комерційної нерухомості загальною площею майже 6 000 квадратних метрів та 2 земельні ділянки на 1000 квадратів.

Сам Дрига як міг затягував судовий процес, ба більше, ініціював зустрічні судові позови, які робили його майно «недоторканим» – адже поки справа знаходиться в суді – закон забороняє відчужувати або перереєстровувати заставне майно.

Боржник-мільйонер відверто ігнорував самі судові засідання. І спілкування з журналістами усіляко уникав. За традицією і на це судове засідання пан Дрига не завітав. Від його колег-депутатів журналісти «СтопКору» дізнались, що на це в нього є поважна причина – він начебто на лікуванні у стаціонарі Кропивницької міської лікарні. Команда «СтопКору» вирішила перевірити ці факти. Та як виявилось – і тут наш герой збрехав.

Медики показали, де записані хворі, що до них поступили: дивимось – ані в грудні, ані в січні пацієнт Дрига до закладу не поступав.

Подробиці резонансного судового процесу – у репортажі Кирила Вольного з Кропивницького:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини