«За потреби звернемось до правоохоронних органів», – Володимир Гройсман про ситуацію довкола будівництва «Патріотики»

30.04.2019 11:57

Блокування будівництва, напади на журналістів і навіть у буквальному сенсі «наїзд» на інвесторів – наразі від дій псевдоактивістів, столичної влади та правоохоронних органів страждає понад п’ятсот сімей. Хто стоїть за цією вакханалією на столичних Осокорках та на що чекати інвесторам «Патріотики на озерах» - у матеріалі Артема Поліковського.

Нагадаємо, невдовзі тут планується будівництво нового житлового комплексу «Патріотика на озерах» з допомогою залучених банком «Аркада» від інвесторів коштів. Але так звані «екопарківці» регулярно блокують будівництво житлового комплексу та облаштування берегової смуги. До своїх протестів залучають радикально налаштованих молодиків, вдаються до провокацій, пошкодження майна забудовника, сутичок з використанням фаєрів та димових шашок.

«Незважаючи на те, що забудовник має всі необхідні та передбачені законом документи на будівництво, будівництво блокується», - наголошує представник компанії-забудовника «Будеволюція» Ігор Олійник.

Люди вклали у свої майбутні квартири ледь не останні гроші і мають надію, що через такі дії не повторять долю інвесторів відомого «Еліта-Центру».

Ситуація невдовзі має знайти своє логічне вирішення, адже історія з блокуванням будівництва на контролі у Верховній Раді та Кабміні.

«Оскільки це стосується Київської міської ради, я звернусь за результатами вашого звернення офіційно до Київського міського голови Віталія Володимировича Кличка і якщо буде потрібно – ми за потреби звернемось до правоохоронних органів», - зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Журналісти ж продовжують слідкувати за резонансною історією й будуть тримати вас у курсі подій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини