За період посилення карантину у Києві поліцейські виявили понад 10 000 адміністративних правопорушень

01.05.2021 11:20

Правоохоронці забезпечували посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на час перебування столиці у «червоній» зоні карантину.

У столиці діяли посилення карантинних обмежень з 20 березня поточного року. З 5 квітня у Києві поліцейські у складі мобільних груп проводили посилений контроль та профілактичну роботу з метою необхідності дотримання протиепідемічних заходів та здійснювали перевірку спеціальних квитків на проїзд у громадському транспорті.

«Правоохоронці цілодобово здійснювали перевірку об’єктів господарської діяльності, дотримання карантинних вимог пасажирами громадського транспорту та патрулювали місця відпочинку. У результаті за час посилення карантинних вимог поліцейські всього склали 10 562 адміністративних матеріали. З них: 957 на посадових осіб суб’єктів господарювання за частиною 1 статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення) , зокрема це - розважальні заклади, нічні клуби та ресторани. На громадян за період «червоного» рівня епідемічної небезпеки складено 474 адміністративних протоколи за частиною 1 статті 44-3. Окрім цього за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП у відношенні громадян винесено 9 131 постанову», - розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Основним завданням поліцейських залишається превентивна профілактично-роз’яснювальна робота серед громадян щодо необхідності дотримання карантинних заходів, в першу чергу, особистої безпеки.

«Попри пом’якшення карантинних обмежень, поліцейські й надалі в межах компетенції контролюватимуть дотримання правил карантину. Тож закликаємо громадян свідомо ставитись до діючих обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку», - додав керівник столичного главку поліції.

Відділ комунікації поліції Києва

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини