За парканом «Снігової королеви»: звідки у сільської голови Зазим’я мільйонні статки?

04.12.2018 10:32

Нещодавно в рубриці «За парканом» журналісти «СтопКору» показали, як живе народна обраниця Людмила Спичак на середню заробітну плату 19100 гривень на місяць. Наразі у її власності – чималенька ділянка у два гектари. А на території – три будинки, басейн і... тенісний корт.

За оцінкою експерта ринку нерухомості Володимира Романова, вартість цієї ділянки знаходиться в районі 900-950 тисяч доларів США. «Це вже з урахуванням того, що близькість до Києва, того, що на березі річки, і вже з майже готовими під'їзними шляхами», - зазначає фахівець.

Звідки такі статки у звичайного голови сільської ради – знімальна група «СтопКору» вирушила дізнаватись у самої пані Людмили. Але вона виявилася неговіркою. Замість відповіді на запитання журналістів, пані Людмила чомусь вирішила продемонструвати їм свої водійські вміння: кілька разів сільська очільниця переїжджала з місця на місце, тікаючи від інтерв’ю.

Така поведінка пані Спичак викликає доволі багато запитань і сумнівів щодо чесності і законності її земельних ділянок. Можливо, Людмилі Валентинівні дійсно є що приховувати?

Більше про це дивіться в ексклюзивному сюжеті «Стоп Корупції»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини