За один місяць українські “євробляхери” розмитнили понад 10 тисяч автівок

27.12.2018 16:00

У період з 25 листопада по 26 грудня українці розмитнили близько 11 тисяч “євроблях”. Про це інформує “Уніан” з посиланням на прес-службу ДФС.

"З 25 листопада по 26 грудня (включно) 2018 року громадяни здійснили митне оформлення 11 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автівок та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту", – розповіли у ДФС.

Як зазначили у прес-службі, на момент реєстрації майже 9,6 тис. автомобілів перебували на митній території України з порушеннями. За ці авто власники добровільно сплатили 81,5 млн грн (8500 за кожну машину), що звільнило їх від адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, 25 листопада набув чинності "закон про "євробляхи" щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією, а також "пересічників" - мешканців прикордонних регіонів, які законно перетинали державний кордон на нетривалий період. 20 грудня стало відомо, що українці оформили майже 6,5 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, сплативши 52,3 тис. грн. у бюджет.

Читайте також: "В Україні набрав чинності закон, який зобов’язує церкву з центром у країні-агресорі вказати це в офіційній назві".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини